Krokuslaan 30
Beschikbaar
€ 675.000,- k.k.
Deze royaal bemeten en instapklare 2/1-kapwoning met privacy biedende achtertuin en 4 grote slaapkamers is gelegen in het centrum van Leende. De fijne gezinswoning is luxe en met hoogwaardige materialen afgewerkt en beschikt over grote leefruimtes die zullen zorgen voor een ultiem woongenot. Vanwege de locatie in het centrum van Leende zijn alle dorpsvoorzieningen in de directe nabijheid en om de hoek van uitvalswegen A2 en A67 op slechts 7 autominuten van Eindhoven, High Tech Campus ASML en openbaar vervoer. Energielabel A maakt het plaatje af. Voel je welkom om te komen kijken.
Indeling:
Begane grond:
De keurig aangelegde voortuin zorgt voor een fraai aanzicht en is voorzien van vaste beplanting. De oprit maakt het mogelijk om 2 auto’s op eigen terrein te kunnen parkeren. Er is een overdekte entree met toegang tot de hal, waarin een nette eiken houten vloer ligt welke is doorgelegd tot in de woonkamer en keuken. De moderne toiletruimte is voorzien van een wandcloset en fonteintje. De sfeervolle en royale woonkamer (ruim 50 m2 groot) is aan de voorzijde van de woning gelegen en biedt meerdere indelingsmanieren. De grote raampartijen zowel aan de voorzijde als de zijkant bieden een prettige lichtinval. De eethoek met aansluitend de open keuken is aan de achterzijde gelegen. De eethoek is een fijne plek in huis met een luxe open keuken en dubbele openslaande deuren naar het terras in de achtertuin. In de zomer met de deuren open vormt het terras echt het verlengde van deze fijne ruimte. Het moderne keukenmeubel is voorzien van diverse kasten, laden en apparatuur (Miele): een stoomoven, combi-oven/magnetron, volautomatisch koffieapparaat, koelkast, afzuigkap met inductiekookplaat met extra wokbrander en een vaatwasser. Naast de openslaande deuren is er nog een losse loopdeur naar het terras in de achtertuin. Vanuit de keuken is een praktische bijkeuken bereikbaar met een extra keukenblok en een loopdeur naar de tuin. Aan de voorzijde (de voormalige garage) is een elektrische sectionaaldeur aanwezig. De privacy biedende en keurig aangelegde tuin is gelegen het noordoosten. Vanwege de diepte en de breedte van de tuin is er altijd een plek in de zon te vinden. De tuin is voorzien van diverse plantenborders met vaste beplanting, een fraaie waterpartij, hardhouten vlonders, kunstgazon en een houten berging achterin de tuin voor extra opslag.
Eerste verdieping:
De overloop is voorzien van een airco-installatie en een nette laminaatvloer welke is doorgelegd tot in de slaapkamers. De overloop biedt toegang tot 3 slaapkamers, badkamer en een losse toiletruimte. De royale slaapkamers zijn allemaal keurig afgewerkt en voorzien van grote raampartijen waardoor er veel lichtinval aanwezig is. De ouders slaapkamer is tevens voorzien van een royale vaste kastenwand en aparte airco unit. De complete en luxe badkamer is voorzien van een ligbad, inloopdouche en een fraai badkamermeubel. De losse toiletruimte is in dezelfde stijl uitgevoerd als de badkamer en voorzien van een wandcloset en fonteintje.
Tweede verdieping:
Middels vaste trap te bereiken overloop met praktische opbergvide, de opstelling van de Cv-installatie en de aansluitingen t.b.v. de wasapparatuur. Zeer royale 4e slaapkamer voorzien van airco welke eventueel makkelijk te verdelen is in meerdere ruimtes. Deze ruimte is speels ingedeeld en voor meerdere doeleinden geschikt.
Bijzonderheden:
– Fijne royale gezinswoning;
– Gelegen op een centrale woonlocatie;
– 4 royale slaapkamers;
– Luxe keuken en badkamer;
– Airco-installatie op de eerste en tweede verdieping;
– Volledig geïsoleerd en voorzien van energielabel A;
– Aanvaarding in overleg.
Owning a home is a keystone of wealth… both financial affluence and emotional security.
Suze Orman